KONTAKTA OSS PÅ MARK & TRÄDGÅRDSBYGGARNA

Adress

Hantverksvägen 6

746 40 Bålsta

Ring oss

Öppettider

Måndag-fredag: 08.00-16.30

Helgdagar: Stängt

MTB – Mark & Trädgårdsbyggarna AB

Idag är MTB certifierade och kvalitetssäkrade inom en rad områden ex. grundarbeten. Vi har egen personal med lång erfarenhet och som arbetar med fokus på KMA. Vi arbetar mot målet ISO-certifiering inom de närmaste åren. Tveka inte att prata med oss gällande Kvalitets- och Miljöarbete, för oss är det viktigt.

Vi vänder oss till företag som vill ha en leverantör som levererar mark-, trädgårds-, och anläggningsarbeten i toppklass. Utan kompromisser. Vare sig det gäller underarbete eller slutfinish. Jämför gärna oss med våra konkurrenter vad gäller kvalitet, service och underhåll. Vi lämnar inte ett jobb utan att, både du som kund men också vi själva, är nöjda. Och att resultatet stämmer med målet. Kontakta oss gärna om ni har frågor eller funderingar!

Skicka ett meddelande till oss

VÅR PERSONAL

Blank_bild

Joakim Hansson
VD

E-post: joakim.hansson@mtbab.com
Tel: 070-961 56 10

Medarbetare som jobbar inom mark & anläggning hos MTB AB

Niklas Tholander
Platschef

E-post: niklas.tholander@mtbab.com
Tel: 070-558 01 37

Arbetsledare Fredrik Fredriksson

Fredrik Fredriksson
Platschef

E-post: fredrik.fredriksson@mtbab.com
Tel: 070-824 70 68

Medarbetare på MTB AB som jobbar inom mark & anläggning

Carl-Mikael Pettersson
Platschef

E-post: carl-mikael.pettersson@mtbab.com
Tel: 070-558 56 92

Medarbetare på MTB AB som jobbar inom mark & anläggning

Lars Lindeberg
Kalkyl

E-post: lars.lindeberg@mtbab.com
Tel: 070-384 70 70

Blank_bild

Sabina Czyzykowska
Ekonomichef

E-post: sabina.czyzykowska@mtbab.com
Tel: 076-274 90 14