KONTAKTA OSS PÅ MARK & TRÄDGÅRDSBYGGARNA

Adress

Hantverksvägen 6

746 40 Bålsta

Ring oss

Öppettider

Måndag-fredag: 08.00-16.30

Helgdagar: Stängt

MTB – Mark & Trädgårdsbyggarna AB

Idag är MTB certifierade och kvalitetssäkrade inom en rad områden ex. grundarbeten. Vi har egen personal med lång erfarenhet och som arbetar med fokus på KMA. Vi arbetar mot målet ISO-certifiering inom de närmaste åren. Tveka inte att prata med oss gällande Kvalitets- och Miljöarbete, för oss är det viktigt.

Vi vänder oss till företag som vill ha en leverantör som levererar mark-, trädgårds-, och anläggningsarbeten i toppklass. Utan kompromisser. Vare sig det gäller underarbete eller slutfinish. Jämför gärna oss med våra konkurrenter vad gäller kvalitet, service och underhåll. Vi lämnar inte ett jobb utan att, både du som kund men också vi själva, är nöjda. Och att resultatet stämmer med målet. Kontakta oss gärna om ni har frågor eller funderingar!

Skicka ett meddelande till oss

    VÅR PERSONAL

    e632b80711f319c6e9c4fc54a4d45220

    Patrik Nilson
    VD

    E-post: patrik.nilson@mtbab.com
    Tel: 070-558 67 00

    143c539f3f4c1a9bcbb16800da647837

    Elin Lagman
    Ekonomichef

    E-post: elin.lagman@mtbab.com
    Tel: 073-680 48 51

    3cc7da5da249cbceafd7f9390812a58e

    Niklas Tholander
    Platschef

    E-post: niklas.tholander@mtbab.com
    Tel: 070-558 01 37

    bd2b639288523341c1b5d1d2a915f07e

    Carl-Mikael Pettersson
    Platschef

    E-post: carl-mikael.pettersson@mtbab.com
    Tel: 070-558 56 92

    1cae5ebd7936eedb8046dcd9971ad53b

    Linda Nilsson
    Arbetsledare

    E-post: linda.nilsson@mtbab.com
    Tel: 070-558 67 88

    3b0810be4803c8bea7f6e2cfcf24eb10

    Marko Rajalakso
    Platschef

    E-post: marko.rajalakso@mtbab.com
    Tel: 070-875 09 54

    c6edf0438cdfd3e412f9fe12c53cccec

    Frida Olsen
    Ekonomiassistent/personalansvarig

    E-post: frida.olsen@mtbab.com
    Tel: 073-979 93 83

    2a86f2c8b5d75647784eb19ab0c50173

    Lars Lindeberg
    Kalkyl

    E-post: lars.lindeberg@mtbab.com
    Tel: 070-384 70 70